PŘÍBĚH ZNAČKY

Z korporátu rovnýma nohama k vypalování do dřeva

Byla jedna žena, která ráda cestovala. Cestovala bez cíle a moc si to užívala. Až jednou došla na český venkov. Daleké kraje se jí líbily, ale to, co tam uviděla! Chaloupku jako malovanou, co jejímu srdci učarovala. Její srdce ale stále bilo divoce, pořád po něčem toužilo. A tak se žena se dřevem spojila, ach jak její duše tančila!

A tak si plním svůj sen, který voní dřevem a svobodou. A v tomhle malém ráji pro vás tvořím. Každičký kousek, který tady najdete, projde mýma rukama. Vkládám do něho kus sebe. Tvoření a výtvarnýmu oboru se věnuji od 6 let, kdy jsem začala docházet do ZUŠ. Během studia jsem se seznámila s různými výtvarnými technikami jako je malba, kresba, linoryt či keramika.

Protože je mou největší inspirací i vášní sama příroda, rozhodla jsem se věci dělat jinak.

Vyrábím výrobky, které jsou ekologické a udržitelné. Protože dřevo je materiál, který je při správné péči opravdu odolný. Výrobky ošetřuji pouze lněným BIO olejem, který zlepší voděodolnost dřeva, zvýší trvanlivost a zároveň tak oživí celkový vzhled výrobku.

V současné chvíli se pod názvem značky DREWOMILA skrývám já – Alexandra. Vybírám materiál, vymýšlím vzory, tvořím návrhy, vypaluji, jezdím na jarmarky, starám se o eshop, účetnictví, komunikuji se zákaznicemi, balím objednávky...


Koupí mých výrobků podpoříte nejen můj sen, ale také myšlenku udržitelnějšího způsobu života.


V létě 2023 jsem se zapojila do kampaně DŘEVO JE CESTA a jsem také nositelkou této značky.

DC-nositel-logo-na-web-removebg-preview